Azereus przetestowany! Jak wypadł?
Dodane przez AlexStyle dnia Maj 27 2010 04:31:49
Dzisiaj w godzinach wieczornych na naszym mini serwerze, Masakra wraz z Hortexem testowali długo oczekiwanego anty cheata, znanego jako Azereus. Jak wypadły testy, nie wiadomo. Jak się spisywał oraz czy spełniał swoje funkcje, mogą wyjawić a raczej może wiedzieć tylko Masakra, Hortex wątpię żeby to ogarniał. Zobaczymy co przyniesie kolejny dzień.

Pozostawmy anty cheaty w spokoju i dowiedzmy się co się zmieniło na stronie! Nic wielkiego... Po za trzema panelami i auto odświeżaniem. Banner i logo miejmy nadzieję powstaną jutro z ręki LuxoOra. No i przede wszystkim jak widzicie coś wartościowego do dodania walcie śmiało w shoutboxie na forum lub na gg. Tyle na temat strony.

Konto ESL powstanie automatycznie po otrzymaniu loga. Kolejna sprawa to rekrutacja, szukamy jeszcze max. dwóch graczy do zespołu z bagażem doświadczeń, wiekiem +16 no i przede wszystkim z systemem MÓZG ON.

Lan zwany przystankiem Bełchatów to ciągle temat otwarty. Chętnie bym pojechał ale jeżeli termin przypada na Sierpień to jednym słowem dupa. Jeżeli termin zostanie przeniesiony na Lipiec, rozpierdalam all. Z tego co wiem to Hortex i Maskra jechali by na 99.9% a LuxoOr nie wiem, chyba też. Nie ukrywam że taki lan byłby świetnym podsumowaniem ostatnich lat.