Azer jest już gotowy! Czas zmian na polskiej scenie.
Dodane przez AlexStyle dnia Maj 28 2010 06:09:16
Rok 2010 może okazać się jednym z lepszych roków w dziejach polskiej sceny Tactical Ops. Wszystko za sprawą dużych zmian, które nastały lub dopiero nastąpią. Piszę tego newsa, gdyż chce się podzielić z wami moimi refleksjami i przemyśleniami na temat polskiej społeczności tej gry. Śmiało mogę powiedzieć iż po dwóch latach, większość osób w końcu otworzyła oczy i zrozumiała że nie jest sposobem tylko oczekiwanie i krytykowanie a że warto włożyć coś od siebie. To chyba największy plus.

Kolejne istotne wydarzenie to utworzenie już pełnie działającego AntyCheata, Azereusa. Dzięki poświęceniu czasu Masakry oraz samego wykonawcy Podrurznika, antycheat zagości w polskiej lidze esl (może i nawet .eu) za kilka dni. Po rozmowie z Masakrą łatwo mogłem wnioskować iż owy AC spisuje się świetnie i dostarcza wszystkich istotnych informacji.

Strona zrzeszająca graczy Tacticala cały czas rozwija się do przodu i dostarcza nowych możliwości użytkownikom. Już wkrótce, scena kompletnie zmieni wygląd strony głównej. Przez słowo "kompletnie" rozumie się zmianę silnika (webspell) oraz zmianę w wyglądzie ogólnym. Prowadzę nad tym pracę, więc co nieco wiem. Głównym celem nowego designu będzie udostępnienie użytkownikom dużej ilości atrakcji, które zachęcą ich do częstego odwiedzania. Więcej szczegółów nie podam, zaglądajcie na Polską Scenę a się dowiecie :)